Apartament

Apartamenty z widokiem na morze

„SeasideApartamenty” to zespół wyjątkowo komfortowych apartamentów umiejscowionych w najbardziej prestiżowej części hotelu Seaside Park Hotel w Kołobrzegu.   

Seaside Park to nowy hotel położony tuż przy piaszczystej plaży w Kołobrzegu. Przyjazna atmosfera oraz szeroki wachlarz usług, czynią hotel idealnym i wyjątkowym miejscem wypoczynku o każdej porze roku.

Seaside Park Hotel to także przykład współczesnej nowoczesnej architektury, inspirowanej piaszczystymi plażami, drewnianymi kadłubami jachtów i białymi żaglami.

To miejsce, w którym każdy znajdzie ciszę i relaks. Szum morza i przepiękny widok pozwolą w pełni wypocząć w jednym z najpiękniejszych miejsc nad Bałtykiem.

Wszystkie nasze apartamenty to przytulny i nowoczesny styl, najwyższa jakość materiałów i techniczne udogodnienia, które gwarantują wspaniały wypoczynek, poczucie komfortu i odprężenia. Ukoronowaniem luksusu jest niezapomniany widok na morze i bardzo przestronne tarasy. 

Każdy pokój to 27m2 luksusowej powierzchni z widokiem na morze oraz 9m2 komfortowego tarasu z meblami do relaksu i wypoczynku.


Wyposażenie apartamentu:

  • dwuosobowe łóżko + dwuosobowa rozkładana sofa,
  • automatyczna klimatyzacja z filtrem PM2 (dedykowana dla alergików), 
  • telewizor LED 43” z podłączeniem USD / HDMI,
  • Internet,
  • lodówka,
  • automatyczne zasłony.

Zwierzęta

Chociaż bardzo lubimy zwierzęta, ze względu na możliwe uczulenia naszych klientów, niestety nie zapraszamy milusińskich.

Parking

Nasi goście mogą korzystać z podziemnego parkingu umiejscowionego pod hotelem.